Partnerská zóna

Newsletter

Dopytový formulár pre haly

Na stiahnutie

Katalóg - prezentácia firmy (SK) Katalóg - oceľové konštrukcie (SK) Katalóg - prefab. konštrukcie (SK) Katalóg - referencie 2006 - 2012 (SK) Katalóg - referencie od investorov (SK) Katalóg - technologické konštrukcie (EN) Katalóg - rekonštrukcie (SK) Katalóg - logistické centrá (SK) Katalóg - poľnohosp. objekty (SK) Projekt - parkovací dom TAVRIA (SK) Banner - oceľové konštruckie (EN) SCIA USER CONTEST 2011 (EN)

2. ročník BIM konferencie na Slovensku

E-MAIL PRINT FACEBOOK TWEET

10.6.2016

Dňa 20.10. 2016 sa uskutoční 2. ročník BIM konferencie na Slovensku v Bratislave. 

čítaj viac

Logistické centrum LIDL v Seredi

E-MAIL PRINT FACEBOOK TWEET

1.6.2016

Spoločnosť HESCON s.r.o sa na tomto projekte podieľala na dielenskej dokumentácii oceľových konštrukcií a zámočníckych výrobkov s povrchovou úpravou žiarové pozinkovanie...LIDL Sered

čítaj viac

BIM CHALLENGE 2016

E-MAIL PRINT FACEBOOK TWEET

16.3.2016

BIM asociácia Slovensko a Vydavateľstvo Eurostav v spolupráci s partnermi prinášajú 1. Majstrovstvá Slovenska v rýchlosti projektovania, určené pre študentov VŠ, ktoré sa budú konať počas výstavy CONECO - dňa 8.4.2016...BIM CHALLENGE 2016

čítaj viac

Britsko-slovenské fórum pre MSP

E-MAIL PRINT FACEBOOK TWEET

17.2.2016


Dňa 17.2.2016 zorganizovala Britská obchodná komora na Slovensku, v spolupráci s firmami STRABAG, Takenaka, HB Reavis, VÚB banka, SARIO, ISA a našej spoločnosti HESCON s.r.o., ďalšie britsko - slovenské SME fórum...Tomáš Jaborník - HESCON s.r.o.

čítaj viac

Obchodné centrum Kaufland a galéria Svidník

E-MAIL PRINT FACEBOOK TWEET

5.10.2015

Pre ďalšieho developera sme projektovali Obchodné centrum kaufland s Galériou vo Svidníku v rozsahu dokumentácie pre územné Kauflandrozhodnutie a projekt pre stavebné povolenie. Aktuálne je už projekt ... 

čítaj viac

Projektujeme

PRIEMYSELNÉ STAVBY

Etapy projektovania priemyselných stavieb pri komplexných projekčných prácach zahŕňajú vypracovanie projektu pre územné rozhodnutie (DUR), projektu pre stavebné povolenie (PSP) a vypracovanie realizačného projektu (RP). Naša špecializácia je STATIKA STAVIEB. 

Montážna Hala

OBČIANSKÉ STAVBY

Etapy  projektovania občianskych stavieb  spočívajú vo vypracovaní projektu pre územné rozhodnutie  (DUR), stavebného povolenia (PSP) a realizačného projektu (RP).

Obchodné centrum STOP SHOP

HALOVÉ OBJEKTY HESCON

Halové objekty HESCON sú optimalizované oceľové a prefabrikované konštrukcie s využitím  našich skúseností a know-how. V spolupráci s našimi partnerskými firmami Vám ponúkame dodávku halového objektu na kľúč.

Hotová hala

Využite ponuku našich služieb a nechajte si u nás spracovať cenovú ponuku pomocou FORMULÁRA. Súčasťou cenovej ponuky je predbežný odhad hmotnosti -predstatika halového objektu.

 

PROJEKTOVANIE V 3D:

Pri statických výpočtoch využívame programy SCIA Engineer (statické výpočty konštrukcií podľa noriem STN EN, DIN), RIB (návrh a posúdenie železobetónových a prefabrikovaných konštrukcií vrátane predpätia) a iné.