Online management system

Dopytový formulár pre haly

Na stiahnutie

Katalóg - prezentácia firmy (SK) Katalóg - oceľové konštrukcie (SK) Katalóg - prefab. konštrukcie (SK) Katalóg - referencie 2006 - 2012 (SK) Katalóg - referencie od investorov (SK) Katalóg - technologické konštrukcie (EN) Katalóg - rekonštrukcie (SK) Katalóg - logistické centrá (SK) Katalóg - poľnohosp. objekty (SK) Projekt - parkovací dom TAVRIA (SK) Banner - oceľové konštruckie (EN) SCIA USER CONTEST 2011 (EN)

BIM CHALLENGE 2016

E-MAIL PRINT FACEBOOK TWEET

16.3.2016

BIM asociácia Slovensko a Vydavateľstvo Eurostav v spolupráci s partnermi prinášajú 1. Majstrovstvá Slovenska v rýchlosti projektovania, určené pre študentov VŠ, ktoré sa budú konať počas výstavy CONECO - dňa 8.4.2016. 

Prihlásení študenti dostanú na mieste konania súťaže jednotné a kompletné podklady (PD pre PSP) k objektu, ktorý je nutné naprojektovať v súlade s BIM princípmi. Zadanie je koncipované tak, aby bolo zvládnuteľné na úrovni schopností študentov.

Propozície budú ohlásené všetkým súťažiacim naraz a po spoločnom objasnení zadania sa súťaž začína. Miestom prevzatia podkladov a odovzdania bude prostredie VIEWPOINT (form. 4PROJECTS). Študenti môžu pracovať v ľubovoľnej aplikácii, ktorú majú nainštalovanú na svojom notebooku.

Po uplynutí stanoveného času (5h) odborná komisia vyhodnotí celkovú rozpracovanosť a kvalitu projektu. Zameria sa najmä na konzistenciu modelu a kvalitu požadovaných výstupov. V prípade, že podklady v požadovanej kvalite súťažiaci odovzdá skôr, získa časovú bonifikáciu. 

Výsledky vyhodnotí odborná komisia a výhercovia získajú veľmi zaujímavé vecné ceny.

Viac informácii o súťaži nájdete TU.

Odkaz na VIDEOGALÉRIU

späť