Online management system

Newsletter

Dopytový formulár pre haly

Na stiahnutie

Katalóg - prezentácia firmy (SK) Katalóg - oceľové konštrukcie (SK) Katalóg - prefab. konštrukcie (SK) Katalóg - referencie 2006 - 2012 (SK) Katalóg - referencie od investorov (SK) Katalóg - technologické konštrukcie (EN) Katalóg - rekonštrukcie (SK) Katalóg - logistické centrá (SK) Katalóg - poľnohosp. objekty (SK) Projekt - parkovací dom TAVRIA (SK) Banner - oceľové konštruckie (EN) SCIA USER CONTEST 2011 (EN)
Výrobná hala

BROSE II. ETAPA

E-MAIL PRINT FACEBOOK TWEET

6.6.2017

Piaty najväčší subdodávateľ automobilového priemyslu, vývojár a výrobca mechatronických systémov BROSE je jeden z klientov...

čítaj viac
Vizualizácia

Čerpacia stanica Slovnaft, Prístavná ulica, Bratislava

E-MAIL PRINT FACEBOOK TWEET

10.5.2017

Najväčším vizuálnym magnetom novej čerpacej stanice je jednoznačne kupola ...

čítaj viac
3D model

Administratívna budova výskumného centra VUSCH

E-MAIL PRINT FACEBOOK TWEET

2.11.2016

Teší nás, že sa i my podieľame na výstavbe novej budovy Východoslovenského ústavu srdcových a cievnych chorôb v Košiciach. Priložili sme ruku k dielu vypracovaním ...

čítaj viac
3D model

Základná škola v Banskej Štiavnici

E-MAIL PRINT FACEBOOK TWEET

18.10.2016

Práve sa podieľame na vybudovaní novej základnej školy v Banskej Štiavnici, ktorej súčasťou bude aj viacúčelový športový areál.

čítaj viac

Pracujeme na novom projekte!

E-MAIL PRINT FACEBOOK TWEET

Spoločnosť Hescon, s. r. o. sa na projekte Futbalová DAC aréna v Dunajskej Strede podieľa vypracovaním dielenskej dokumentácie oceľových a prefabrikovaných konštrukcií. Nová moderná futbalová aréna sa plánuje otvoriť po roku 2018.

čítaj viac