Online management system

Dopytový formulár pre haly

Na stiahnutie

HESCON s.r.o. ENG HESCON s.r.o. SVK

CASE study projektu MAGNA v Kechneci

E-MAIL PRINT FACEBOOK TWEET

24.8.2021

Prečítajte si prípadovú štúdiu case study projektu Magna kde sme pre generálneho dodávateľa pripravili rôzne alternatívy nosnej konštukcie a na záver získali všetci – investor, dodávateľ aj projektant!

 

 

 

čítaj viac

Výrobná hala firmy TECHNOMETAL

E-MAIL PRINT FACEBOOK TWEET

27.6.2021

HESCON so svojím tímom úspešne a v krátkom čase vypracoval dokumentáciu pre projekt Výrobnej haly firmy TECHNOMETAL v Bytči! 

  

čítaj viac

Pri výstavbe Košickej futbalovej arény pomáha jej virtuálny model v BIM

E-MAIL PRINT FACEBOOK TWEET

31.5.2021

Projektový tím HESCON vytvoril v prvých etapách výstavby Košickej futbalovej arény podrobný virtuálny model celej arény, ktorý slúžil ako ideálny nástroj pre projektovú dokumentáciu a súčasne významne pomáha pri koordinácii jednotlivých profesíí a stavebných činností počas výstavby. 

čítaj viac

Tímová a efektívna spolupráca pre oceľové konštrukcie na Autobusovej stanici Mlynské Nivy.

E-MAIL PRINT FACEBOOK TWEET

12.5.2021

Spoločnosť HESCON s. r. o. mala tú česť, spolu s generálnym dodávateľom nosnej oceľovej konštrukcie NORDEC s. r. o., pretaviť architektonické riešenie londýnskej firmy Benoy a generálneho projektanta (Ateliér Siebert + Talaš) do realizačnej stupňa a výrobnej dokumentácie oceľových konštrukcií.

čítaj viac
Skladová hala

Výstavba chladiarenského skladu CTPark v Trnave napreduje!

E-MAIL PRINT FACEBOOK TWEET

Pre lídra v prenájme logistických hál CTPark zabezpečujeme komplexnú realizačnú dokumentáciu chladiarenského a mraziarenského skladu TR9 v trnave. Budúci nájomca HAVI logistics sa má na čo tešiť.

čítaj viac